astrologiczne wiadomośći
Idź do strony Poprzedni  1, 2

PostWysłany: Pią 13:16, 04 Sty 2013    Temat postu:

9 stycznia Wenus wchodzi do Koziorożca - a wogole to tam będzie caly zbiór rożnych planet. co oznacza za wsztskim bedzie wydawac sie ze cisnienie zycza sie zwiekszylo. Konkurecja niesamowita i mocna. Ci ktorze maja rodzine moga miec problemy i napiete sytuacje z powodu finansow. Bedzie zwiekszona slabosc nerwowa i wszystkie sprawy związane z nerwicami upadami nastroju, przyjada wlasnie w ten czas. Zato cie kto chce uciac cos z przeszlosci moga to zrobic. Slabe kobiete moga szukac oparcie w prymitywnych facetach (oczewiscie widząc w nich rycerzej).

PostWysłany: Wto 7:37, 15 Sty 2013    Temat postu:

Pierwsze dwa dni w tygodniu, możemy dość spokojny tryb. Księżyc w Rybach pomaga lepiej poczuć jego własne pragnienia i uczucia i postawy innych. W tej chwili jesteśmy w stanie zrozumieć, co chcesz od życia, pracy i komunikowania się z ludźmi.
Ale środę wieczorem i czwartek rano odpoczynku zostaną zapomniane, Księżyc w Baranie przyniesie cały szereg zmian, podróży, permutacji, aktywnej i nawet drobnych urazów, wypadków i konfliktów. Jednak jest to czwartek i piątek jest nasze życie może być radykalnie odnowione, a po wydarzeniach z tamtych dni w miesiącu będzie rozwijać się bardzo różnie.

Koniunkcja Wenus i Plutona z aktywnym wpływem Saturna, prawdopodobnie wskazuje na potrzebę poważnej transformacji w świecie zmysłów. W tym tygodniu wiele będzie pobłażać w niektórych przyjemności, coś do ponownego rozpatrzenia w kontaktach z ukochaną osobą, coś wrzucić na raz lub wszystkich ich systemu wartości.

W sobotę i niedzielę Merkury i był śledzony przez słońce przesuwa do Wodnika, więc w ten weekend będziemy doświadczać zwiększone zainteresowanie w naukach okultystycznych i przewidywania astrologii. Możemy zobaczyć silne pragnienie, aby spotkać się z przyjaciółmi, zwiedzać ciekawe wystawy i imprezy, aby nawiązać kontakty z podobnie myślącymi ludźmi z różnych krajów. Może znacząco podnieść protest i opozycja może dochodzić ich nową organizację, social media i technologie. Poważne zmiany w dni weekendowe może dotknąć dziedzinie telewizji, energii, pieniądza elektronicznego, sportów zespołowych i budowania zespołu, a pracodawcy i pracownicy będą mogli stworzyć bardziej nieformalne i ludzkich relacji, aby lepiej zrozumieć wzajemne potrzeby.

PostWysłany: Sob 23:39, 26 Sty 2013    Temat postu:

Witam wszystkich i zima juz sie konczy ! Na progu stoi Luty i niesie nowy astrologiczne aspekty. Na poczatku misiaca bedzie dlal "bisexityl" Jowisz - Uran - Wenus. To zmieni nasze stosynki i otworzy nowy cechy charakteru. Naukowe poszukiwacze znajda cos ciekawego. A poza tym w Trujkat ukladaja sie Czarny Ksiazec -Slonce - Selena. Wszytko co robimy bedzie zwarzone na Wadze sumnienia i Karma wszystkich dopadnie bardzo ostro i szybko. Ukarze Prawo Czystosci Duszy.

A jeszcze Kwadrat Slonca i Wezlow pokaze nam co mozemy zrobic dla swej karmy i oczyszczyc sie nam pomoze tworczosc.

PostWysłany: Sob 23:41, 26 Sty 2013    Temat postu:

W drugei polowie Saturn i Wenus pomoga wam okreslic wszystkie granice stosonkow Musicie chronic wasze stosunki i duzo wybaczac partneram

PostWysłany: Wto 15:29, 05 Lut 2013    Temat postu:

luty 2013
w piewrwszej dekadzie - Slonce jest w kwadracie z Wezlami Ksiezecowymi, czy li wszystkie sytuacje ktorze sa pozamiatane pod dywan, wyjda i bedziecie musiali rozwiazywac wszystkie sprawy, nawet karmiczne.

2 luty Mars w Rybach - energii malo a emocij duzo. Ludzi ciezko beda podejmowac decyzje. trzeba sie streszczac z organizacja. i oczewiscie nie warto oceniac postempowania ludzi z pozicji nadzei lub urazow.

5 luty Merkuri w Rybach ... dla medytacji i transow to jest dobrze, z kolej dla logiki jest trudnym, tak samo i dla koncenracji i dla dokumentow.

10 Luty - Now i ten Nowy Ksiezec mowi nie buduj planow, tylko obserwuj poniewarz nie uciekniesz przed razczarowaniami.

18 ingressia Slonca w ryby - nie warto nic zaczynac, a ni brac kredyty, a ni pozyczac, a ni otwierac firme. Luty jest dobry dla pbserwacji a nie dla dzialan.

do 26 Wenus w wodniku, Mars w rybach .... illuzje sa piekne)) ale co potem?

Idź do strony Poprzedni  1, 2