wizyta u Emmy

Magda

Dołączył: 09 Lis 2009

PostWysłany: Sob 14:15, 19 Gru 2009    Temat postu: wizyta u Emmy

Witam, cie Emmo ile kosztuje wizyta u ciebie na horoskop i napisz wszystko co ty robisz. Dziekuje

PostWysłany: Nie 0:57, 20 Gru 2009    Temat postu:

Odpowiadam ))) glownie zajmuje sie
psychologija transpersonalnej - horoskopy karmiczne
medycyna holistyczna i psychologia kliniczna - dyagnostyka chorob i mozliwosci leczenia (biorezonansowe terapii wspomagajace, wschodnie techniki i massaz)
a tak ze horoskop roczny (posczegolne mesiace)
przy okazji jesli bedzie trzeba postawie Tarota albo Ryny albo Ogham
ale to jesli trzeba . . . nie lubie jak ktos przychodzi do mnie z pytaniami typu czy jak dobrze zdam examin - poniewaz jesli wyjdzie w kartach zle to odrazu czlowiek moze byc zalamany, a zawsze wszystkie zdazenia w Woli Sil Wyzszych. I jescze nie lubie jak zadaja pytania typu czy on lub ona mi zdradza, poniewaz nie wiem co bedzie dalej w tej rodzinie sie dziac.
Jestem z wieksztalcenia biolog - chemik i druga moj kwalifikacja pedagog - wykladowca. Stad wiedza psychologiczna. Do tego dochodzi praca z ludzmi i wielka praktyka.

PostWysłany: Nie 1:02, 20 Gru 2009    Temat postu:

zapomnialam napisac o cene - sam horoskop kosztuje 60zl. dyagnostyka zdrowotna 120zl (jest duzo wieksza praca), do tego dochodzi dobor preparatow.
Nie lubie jak mi zadaja pytanie - czy to pomoze? psychologicznie to bzmi tak - a ja nie chce sie leczyc i jak bylem w tej dypressii tak w nej i zostane )))
prowadze 2 gruppy jogoterapii i sa ludzi ktorym pomoglam i pomagam i mysle ze ksiazki tez odbijaja trafnosc moich metod. ))))

PostWysłany: Nie 1:12, 20 Gru 2009    Temat postu:

wizyty odbywaja sie roznie, rozmowa moze byc i w 4 oczy, przez skypa, i przez telefon stacionarny, poniewaz moimi klientami i pacjentami sa nie tylko polacy ale ludzi roznych narodowoscej i mieszkancy roznych krajow

Dołączył: 04 Lis 2009

Pomógł: 1 raz

PostWysłany: Pią 12:08, 01 Sty 2010    Temat postu:

Droga Emmo, ile kosztuje terapia Czampi?

PostWysłany: Pią 13:27, 01 Sty 2010    Temat postu:

60 zl, na cale cialo ze wszystkimi rytualami i dzapa - joga. Jest bardzo dobra dla wypenenia silami czlowieka, i robie sie dla kazdego indywidualnie, dla kazdego jest swoj wlasny dzien i wlasny kamien (jesli jest w nim potrzeba).

PostWysłany: Pią 14:18, 01 Sty 2010    Temat postu:

Najbardziej lubie horoskopy karmiczne, rejnkarnacija to nie jest poprostu wschodnia egzotyka i nie jest to odpowiedz na pytanie "jest czy nie jest, wierze lub nie" to nie jest zalezne od naszej wiary. Durzo dowodów są na kozysci wendrowki dusz. Nasza wiara mowi ze tego nie ma. ponieważ kosciol 300 lat walczyl przeciw, nie chca zdradzac ludziam tajemnice, a ludzi i tak to czuja istnienie tego zjawiska, w sytuacjach de-jvju , wiedze ktora przychodzi znikąd, ludzi ktorych poznajemy i wydaje sie ze znamy ich dawno. . . i kiedy ludzi poznaja swoja przeszlosc, to im jest lżej zrozumiec swe postapowania, to co sie dzieje w kolo.

PostWysłany: Pią 19:25, 01 Sty 2010    Temat postu:

Nie pisze tekstow zamowionych horoskopo, spotykamy sie lub na skypie, lub na telefonie stacjonarnym, lub osobiscie.
Pracuje z ludzimi z calego swiata, pisza do mnie i z USA i z Australii. Oplata na konto lub osobiscie przy spotkaniu.
Jesli sa pytania prosze dzwonic 502562629

PostWysłany: Sob 12:19, 02 Sty 2010    Temat postu:

na pytanie - czy mozna dziecku robic horoskop? Odpowiem tak! Nawet jest bardzo potrzebny, zeby znac charakter dziecka, jak z nim postepowac, jak pokierowac tak zeby nie skrzywdzic. Horoskop to nie sa wrozby.

zebona55

Dołączył: 04 Gru 2009

Skąd: donaueschingen

PostWysłany: Nie 18:06, 03 Sty 2010    Temat postu:

Nie wiem czy moge o tym pisac-jezeli nie to prosze wycofac moja wiadomosc!

PostWysłany: Nie 20:15, 03 Sty 2010    Temat postu:

DZIEKUJE BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARDZO MI MILO ZE SA LUDZI KTORYM JEST PORZEBNA WIEDZA I KTORY PRAWIDLOWO JA POJMUJA!!!!!!!!!!!!!!!! ja sie ciesze ze moge pomac !!!!!!!!!!
ciecze mi to ze Swiat jednak staje lepszy )))) i mam nadzija ze cie ktory dostaja wiedze beda dzielic sie dalej z innymi Smile)) poniewaz maja potencial

PostWysłany: Sob 22:39, 09 Sty 2010    Temat postu:

jestem od poniedzialku do poniedzialku we FLENSBURGU (polnocne Niemcy) i wszyscy polacy kogo interesuje ezoteryka mozemy sie spotkac!!!!!!!!!!!!!!

PostWysłany: Wto 19:37, 19 Sty 2010    Temat postu:

jestem w domku i teraz juz normalnie pracuje i spotykam sie z ludzmi )))) w Niemczach bylo jak zawsze cudownie i spotkalam duzo interesujacych ludzi ktorych interesuje tez ten temat i nareszcie mysle ze szkola bedzie w jezyku niemieckim!!!!!!!!!!! jeszcze nowosc z dnia 20 01 po 01 03 mozna zamawiac horoskop wiedlug kart Lenormand!!!!!!!!!!!!! zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!

magda2010

Dołączył: 23 Lut 2010

PostWysłany: Nie 22:14, 28 Lut 2010    Temat postu:

Droga emmal chcialam Ci bardzo podziekowac za horoskop dla mnie cale 24 godziny chodzilam odurzona po naszej rozmowie nawet (bedac spiochem ) wczesniej wstalam bo mysli krazyly mi po glowie i nie moglam spac (jak zawsze ).Naprawde jestem zafascynowana tym co uslyszalam o mnie ,po rozmowie z Toba zrozumialam bardziej moje postepowanie (dlaczego tak robie a nie inaczej w zyciu) ,i droge ktora ide . Dzieki Tobie zaczelam rozumiec jakim jestem czlowiekiem ? i dlaczego tak postepuje a nie inczej .Mysle ze majac (teraz ) taka wiedze moge "DZIEKI TOBIE "zaczac siebie doceniac , a co za tym idzie rownez i akceptowac i to TAKA jaka jestem . DZIEKUJE ! ! ! ! !

zebona55

Dołączył: 04 Gru 2009

Skąd: donaueschingen

PostWysłany: Śro 10:20, 03 Mar 2010    Temat postu:

Czesc Magda2010!

Idź do strony 1, 2  Następny