Ksiazki wydawnictwa Magic Jupiter

PostWysłany: Pią 13:11, 01 Cze 2012    Temat postu: Ksiazki wydawnictwa Magic Jupiter

Witamy

Wydawnictwo Jupiter narodziło się w 2009 r. i zostało ukierunkowane na literaturę cyfrową.

Swoją działalność rozpoczęło od czasopisma Ezo-Land, w którym były poruszane tematy o charakterze ezoterycznym, psychologicznym i parapsychologicznym.

Przewijały się również zagadnienia o nowościach z dziedziny naukowej oraz tematy z zakresu medycyny i zdrowego trybu życia.

Misją wydawnictwa jest zapoznanie czytelnika z nową informacją, która pojawia się w świecie, zapewnienie w sposób ciekawy spędzenia wolnego czasu i pomaganie w rozwoju na poziomie duchowym i intelektualnym.

W naszej działalności kierujemy się w głównej mierze profesjonalizmem, długotrwałymi stosunkami z autorami artykułów i książek.

Naszym punktem docelowym jest dobra reputacja, doskonalenie i rozwój, poszukiwanie i otwieranie ciekawych źródeł informacji oraz innowacyjność i efektywny system dystrybucyjny.

PostWysłany: Pią 13:15, 01 Cze 2012    Temat postu:

Książka -Odkryj Świat Run

Opis każdej z run składa się z trzech części.:

Pierwsza część - przedstawia ezoteryczne znaczenie run, ich duszę i energię.

Druga część - to psychologia i runy; jest poświęcona numerologicznym obliczeniom i wykorzystana została tutaj numerologia według Futharku klasycznego. W tej część zaprezentowane są niektóre metody obliczeń, które pomagają określić typy ludzkiego charakteru i temperamentu. Runy przedstawione są w dwóch pozycjach : prostej w otoczeniu pozytywnych run i prostej w otoczeniu negatywnych run.

Trzecia część - poświęcona została prognostyce. Runy zawsze były pomocne w uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące ludzi pytania związane z podjęciem trafnej decyzji i z możliwością dokonania prawidłowego wyboru. W tej książce są opisane cztery możliwe pozycje run: pozycja prosta, odwrócona, leżąca w prawo i leżąca w lewo. Starożytni Skandynawowie używali run, których symbole były wyryte na kamieniach lub kawałkach drzewa i dlatego runa mogła zająć jakąkolwiek pozycję. Książka odpowiada na wiele pytań i czytelnik dzięki niej może przenieść się do świata skandynawskich run Starszego Furharku.

Kupić można w sklepie on-line (zamówienie na email) koszt 22zl

PostWysłany: Pią 13:16, 01 Cze 2012    Temat postu:

Moim zadaniem było pokazanie czytelnikowi wielu możliwości i zachęcenie go do wykorzystywania tej wiedzy w praktyce. Runy mogą pomóc wytłumaczyć zjawiska związane z różnymi problemami

Runologia to jedna z gałęzi wiedzy ezoteryki, która może pomóc otworzyć swój potencjał i zrozumieć lepiej życie. Skandynawskie symbole służą nie tylko budowaniu prognoz, ale też określaniu swoich wewnętrznych problemów, które mogą ukrywać się w podświadomości i mieć karmiczne pochodzenie.

PostWysłany: Nie 9:42, 01 Lip 2012    Temat postu: Kilka słów od dyrektora

tu mozna poczytac