Forum www.ezoszkola.fora.pl Strona Główna www.ezoszkola.fora.pl
ezoteryka
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Runy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ezoszkola.fora.pl Strona Główna -> szkola Krzeczot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmal
AdministratorDołączył: 19 Paź 2009
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 16:06, 09 Lis 2009    Temat postu: Runy

Tutaj odnajdziecie informacija o Runach - tajemnych znakach z polnocy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmal
AdministratorDołączył: 19 Paź 2009
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 17:35, 09 Lis 2009    Temat postu:

Runy można stosować w różnego rodzaju magii (nawet w negatywnej!), gdyż ich moc jest wyjątkowo duża, a skuteczność wręcz zaskakująca. Właśnie ze względu na to należy do run podchodzić ostrożnie i stosować tylko te znaki, napisy, skrypty, które są dobrze znane.
Chcąc wykorzystać magiczne działanie run trzeba najpierw dokładnie odpowiedzieć sobie na pytanie, jak mają one działać, w odniesieniu do jakiej sytuacji chcemy je zastosować, na co mają pomóc i czy aby w czymś innym nie przeszkodzą.
Poszczególne runy futharku klasycznego do potrzeb magii możemy podzielić na następujące grupy (niektóre runy mogą występować w kilku grupach):

runy ochronne: hagal, naudiz, algiz, laukaz, odala;

runy wspomagające zdrowie: uruz, wunjo, eisaz, sowelo, ingwaz;

runy wspierające sukces: durisaz, ansuz, wunjo, perdo, teiwaz, berkanan;

runy przynoszące bogactwo: fehu, kaunan, wunjo, jeran, berkanan, odala;

runy miłości: gebo, perdo, mannaz, laukaz, dagaz;

runy podróży: raido, iwaz, teiwaz, ehwaz;

runy rozwoju osobistego: durisaz, ansuz, naudiz, eisaz, iwaz, perdo, sowelo, berkanan, mannaz.

Jednym z silniejszych i bezpiecznych sposobów chronienia się przed agresją psychoenergetyczną (czyli złym okiem, urokiem, czarami, a nawet klątwą) jest zapisanie swego imienia alfabetem runicznym. Nieco trudności może nastręczać specyfika polskiego alfabetu, dlatego podaję odpowiednie, szczegółowe przyporządkowania literowe:
A, Ą – ansuz (a)

B – berkanan (b)

C, Ć – durisaz (t)

D – dagaz (d)

E, Ę – ehwaz (e)

F – fehu (f)

G – gebo (g)

H – hagal (h)

I – eisaz (i)

J – jeran (j)

K – kaunan (k)

L, Ł – laukaz (l)

M – mannaz (m)

N, Ń – naudiz (N)

O – odala (o)

P – perdo (p)

R – raido (R)

S, Ś – sowelo (s)

T – teiwaz (T)

U, Ó – uruz (u)

W – wunjo (w)

Y – iwaz (z)

Z, Ź – algiz (r)

Ż – ingwaz (n)

Na początku swojej pracy z magią run, powinieneś w taki właśnie sposób zapisać swoje imię. Najpierw poćwicz kilka razy na papierze, a kiedy będzie Ci to już ładnie wychodzić, zapisz je na trwałym nośniku (np. na drewnie, kamieniu itp.). Próbne warianty spal, a wersję ostateczną umieść w bezpiecznym miejscu. Tak zapisane Twoje imię będzie chronić Cię i wspierać Twój rozwój osobisty.
W taki sam sposób możesz zapisać dowolne inne ważne dla Ciebie słowo, na przykład nazwę swojej firmy lub banku, w którym trzymasz pieniądze, markę samochodu, zawód, który wykonujesz itp. Dzięki temu będą one chronione i pełniej zrealizują Twoje potrzeby.
Jeśli zajmujesz się magią naturalną, możesz dodatkowo wzmocnić działanie swoich talizmanów i skryptów runicznych kolorem, w jakim zostaną one wykonane, dobranym do Twoich potrzeb.
Aby stosować proste rytuały magiczne związane z runami wcale nie musisz być profesjonalnym magiem, jednakże przy ich wykonywaniu należy przestrzegać pewnych zaleceń i jest to znacznie ważniejsze niż przy wróżeniu. Działania te należy wykonywać w samotności, wczesnym rankiem (najlepiej o wschodzie Słońca) lub wieczorem (o wschodzie Księżyca), w miarę możliwości wykluczając hałas i wszelkie inne wpływy zewnętrzne, w stanie pełnego spokoju i duchowej równowagi. Jeśli jesteś zdenerwowany, rozdrażniony czy zaniepokojony, przed przystąpieniem do działań magicznych powinieneś się wyciszyć. Najlepiej osiągnąć to przy pomocy medytacji. Jakiekolwiek niedomaganie, stres, stan pobudzenia emocjonalnego w znaczącym stopniu przeszkadzają w przeprowadzaniu zabiegów magicznych.
Do pomyślnego wykonania wszelkich zabiegów magicznych należy znać nazwy run i te istoty, które one oznaczają. Czwórka podstawowych bóstw patronujących runom to:

Frey, któremu przypisano runy fehu, uruz, durisaz, ansuz, raido, kaunan, gebo i wunjo;
Hög, który władał runami hagal, naudiz, eisaz, jeran, iwaz, perdo, algiz i sowelo;
Tyr, który patronował runom teiwaz, berkanan, ehwaz, manna, laukaz, ingwaz, dagaz i odala;
Odyn był opiekunem run jako całości i należała do niego runa wyrd (pusta).

Przy wszelkich działaniach magicznych związanych z runami, także przy wykonywaniu skryptów i talizmanów, dość duże znaczenie ma dzień tygodnia, w jakim je wykonujemy. W mitologii skandynawskiej każdemu dniu patronowało inne bóstwo i jeśli nie jesteśmy ortodoksyjnie przywiązani do chrześcijaństwa, powinniśmy to uwzględniać. I tak, niedzieli patronował Baldur i w tym dniu najskuteczniej jest praktykować magię rodzinną i związaną ze zdrowiem, poniedziałek był przypisany Frei i magii miłosnej oraz wszelkim działaniom wróżebnym, wtorek należał do Tyra i służył do wykonywania działań ochronnych i zapewniających sukcesy, środę poświęcono Odynowi i rytuałom związanym z uzdrawianiem, mądrością, zdobywaniem wiedzy i informacji, czwartkiem władał Thor i pomagał w zabiegach mających na celu zdobycie bogactwa, wspierał rozwój w każdym znaczeniu tego słowa i zapewniał zwycięstwo w walce, w piątek królowała Frigga i zapewniała sukces w magicznych działaniach związanych z miłością, płodnością i obfitością, zaś sobocie patronowały Norny, władczynie losu i można w ten dzień wykonywać tylko rytuały błagalne, mające na celu odmianę złego losu.


Alla Alicja Chrzanowska
Więcej informacji o runach i ich zastosowaniu w życiu codziennym można znaleźć w książce tejże autorki Misterium run


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmal
AdministratorDołączył: 19 Paź 2009
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:16, 09 Lis 2009    Temat postu:

Wróżenie z run
Runy zazwyczaj wyjmuje się pojedynczo i wykłada rysunkiem do dołu, a potem odkrywa w takiej kolejności, w jakiej zostały wyjęte. Należy przy tym zwrócić uwagę, jaką pozycję przyjęła runa – prostą czy odwróconą, w zależności od tego zmienia się jej znaczenie. Uwzględnia się ją zawsze w stosunku do tego, kto odczytuje rozkład.
Pytanie należy sprecyzować jeszcze przed wyjęciem pierwszej runy. Nie musi być ono wypowiedziane głośno, ale powinno być sformułowane możliwie najprecyzyjniej. Runy powinna losować ta osoba, która zadaje pytanie.
Istnieje wiele sposobów rozkładania run. Można korzystać z już istniejacych lub wymyślić swój własny.
Jeśli pytanie jest proste i konkretne, jeśli chcesz przy pomocy run dokonać wyboru, a czasu na rozmyślania masz mało, można wyjąć jedną runę i ona wystarczająco jasno opisze sytuację. Jednak w przypadku, gdy odpowiedź jest niejasna, po raz drugi o to samo pytać nie warto. W takim wypadku należy sformułować pytanie inaczej i wybrać inny rodzaj rozkładu.
Jedną runę można również losować codziennie rano, żeby dowiedzieć się, jak będzie wyglądał dany dzień.
Kiedy sytuacja jest skomplikowana, a wariantów wyboru wiele, można wylosować trzy runy i ułożyć je od prawej strony ku lewej. Przy tym pierwsza (prawa) runa daje ogólną charakterystykę sytuacji, druga (środkowa) ukazuje zazwyczaj optymalny sposób działania, zaś trzecia (lewa) pokaże, co się wydarzy, o ile skorzysta się z rady drugiej.
W celu dokonania głębszej analizy sytuacji lub osobowości interesującej Cię osoby można wykorzystać rozkład o nazwie krzyż. Runy układa się następujaco:

6
5


3


12

4Pierwsza runa oznacza wpływy z przeszłości. Druga – osobę, której się wróży, jeśli rozkładasz runy dla siebie ukazuje ona podstawową charakterystykę Twojej osobowości w danym momencie i najbardziej aktywnie przejawiające się tendencje jej rozwoju. Trzecia runa to przyszłość. Czwarta – „fundament”, gleba, z której wyrastają korzenie danej sytuacji lub stan osobowości. Piąta runa wskaże działania, jakie powinno się podjąć lub zadanie, które trzeba rozwiązać. I na koniec ostatnia, szósta runa pokaże, co czeka pytającego, jeśli on rozwiąże to zadanie, mówiąc inaczej to ostateczny rezultat sugerowanych przez runy działań.
Można też skorzystać ze sposobu starożytnych Germanów, którzy rozkładali 24 runy parami w kręgu. Interpretuje się ten rozkład zgodnie ze znakami Zodiaku i astrologicznymi domami. Pustej runy w tym rozkładzie można nie wykorzystywać, jeśli jednak się to robi, to ostatnią, 25 runę kładzie się w środku utworzonego kręgu i traktuje jako podsumowanie całej wróżby.
Układanie run w tym przypadku, jak też ich interpretację zaczyna się od tego znaku Zodiaku, pod którym urodził się pytający. Położenie znaków Zodiaku może być dowolne, ale tradycja mówi, że znak Barana i pierwszy dom mieszczą się ze skrajnej prawej lub skrajnej lewej strony, natomiast pozostałe znaki układa się po kolei odwrotnie do wskazówek zegara. Domom i znakom przyporządkowano następujące znaczenia:

I (Baran): osobowość, jej wrodzone predyspozycje, dziedziczność, charakter;
II (Byk): źródła dochodów i rodzaje strat;
III (Bliźnięta): krewni, przyjaciele, bliskie podróże;
IV (Rak): dom rodzina, ślub, matka;
V (Lew): dzieci, twórczość, przyjemności;
VI (Panna): choroby, praca, codzienne troski;
VII (Waga): partner, związki, relacje;
VIII (Skorpion): fizyczna śmierć, seks, zdolności okultystyczne;
IX (Strzelec): religia, przekonania filozoficzne, dalekie podróże;
X (Koziorożec): kariera, sukces zawodowy, ojciec;
XI (Wodnik): Realizacja marzeń i nadziei;
XII (Ryby): tajne związki, choroby, wiedza ezoteryczna, karma.

Opis run podano w kolejności alfabetycznej. Przy runach występują następujące oznaczenia:
+ runa prosta,
- runa odwrócona,
= dana runa nie posiada pozycji odwróconej.
Algiz
+: nowe perspektywy, praca umysłowa;
-:zadanie, które stoi przed Tobą nie ma dobrego rozwiązania, zostaw je i zajmij się innymi sprawami.
Ansuz
+: wzrost, mądrość; wizyta starszych krewnych lub wiadomości od nich; prezent;
-: błędne rady, blokady umysłowe; kłótnia ze starszymi osobami.
Berkanan
+: dobre zdrowie, ślub, narodziny dziecka;
-: choroba, bezdzietność, rozwód; niedobre wiadomości o rodzinie.
Dagaz
=: ważne zmiany życiowe, transformacja poglądów; prawdopodobne duże pieniądze.
Durisaz
+: zmiana miejsca zamieszkania, podróż drogą wodną lub powietrzną. Nie podejmuj pospiesznych decyzji, zostaw sobie czas na przemyślenia;
-: wymuszona podróż odbywana w czyimś towarzystwie.
Ehwaz
+: zmiany na lepsze; poprawa sytuacji, osiągnięcie stanu równowagi duchowej,
-: podróż, najprawdopodobniej drogą wodną; odpoczynek.
Eisaz
=: zastój w działaniu, przeszkody; realizacja pragnień musi być odłożona na później.
Fehu
+: przyjaźń i miłość, nowe znajomości lub odnowienie starej przyjaźni;
-: problemy w sferze uczuć, chwilowe nieporozumienia z bliskim człowiekiem.
Gebo
=: zjednoczenie, związek; powodzenie osiągnięte własnym wysiłkiem.
Hagal
=: „ciosy losu” – nieprzyjemności, nieoczekiwane wydarzenia, które przeszkadzają w realizacji planów.
Ingwaz
=: nowe wieści, goście z zagranicy, zakończenie jakiejś sprawy lub procesu.
Iwaz
=: trudności, które jednak zakończą się szczęśliwie, burza przejdzie bokiem.
Jeran
=: określa czas – 1 rok, „urodzaj, żniwa” jako rezultat wcześniejszej pracy, nowe znajomości; pojawienie się problemów natury prawnej.
Kaunan
+: powodzenie, poczęcie dziecka;
-: strata, niepowodzenie, rozpad przyjaźni.
Laukaz
+: intuicja, umiejętność przewidywania tego, co będzie;
-: nierealne oczekiwania, realizacja planów stoi pod znakiem zapytania.
Mannaz
+: duże prawdopodobieństwo sprawy sądowej, nie wolno podpisywać żadnych dokumentów do najbliższej pełni;
- intrygi wrogów, ktoś próbuje zaszkodzić lub przeszkodzić w działaniach;
Naudiz
+: nadszedł czas, kiedy trzeba przeczekać, bądź ostrożny;
-: stare problemy przypomną o sobie, jakąś sprawą trzeba się będzie zająć ponownie.
Odala
+: testament, dziedziczenie, powiększenie stanu posiadania dzięki spadkowi;
-: ciosy losy, straty, zgubienie wartościowej rzeczy, groźba wypadku związanego z elektrycznością.
Perdo
+: szacunek, zyski, pomoc ze strony przyjaciół;
-: fałszywi przyjaciele, oszustwo ze strony bliskiej osoby, chociaż możliwe, że nie zamierzone.
Raido
+: podróż służbowa, wyjazd w jakimś konkretnym, określonym celu, powodzenie wyjazdu zależy od pytającego;
-: nieoczekiwany wyjazd, nowe perspektywy, nowe kontakty.
Sowelo
=: potrzebujesz natychmiastowego odpoczynku.
Teiwaz
+: namiętna miłość, przeżycia i przygody;
-:rozstanie, smutek z powodu problemów przyjaciół.
Uruz
+: powodzenie w sprawach zawodowych, wzrost dochodów, dobry nastrój, dobre zdrowie;
-: stracone szanse, następnym razem bądź uważniejszy!
Wunjo
+: wygrana, powodzenie, przyjemna niespodzianka;
-: samoofiarowanie, rezygnacja ze swoich interesów ze względu na innego człowieka.
Pusta runa
=: wola Boża, karma, to co nieuchronne i nie podlega zmianom.

E. Kolesow

Fragment książki "Księga przepowiedni"


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmal
AdministratorDołączył: 19 Paź 2009
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:29, 09 Lis 2009    Temat postu:

rozklad runiczny mozna zobaczyc na stronie [link widoczny dla zalogowanych] w czytelni w rubryce Runy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmal
AdministratorDołączył: 19 Paź 2009
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 17:18, 17 Gru 2009    Temat postu:

Talizmany i amulety runiczne Data: 17 grudzień 2009
Wstęp:

Talizman to określony przedmiot z reguły z umieszczonymi na nim symbolami, naładowany konkretną energią, poświęcony lub namaszczony i służący do określonego celu. Samo słowo pochodzi od arabskiego określenia „talis ma”, które oznacza „czarodziejskie pismo”. Przez wiele wieków uważano umiejętność pisana liter za sztukę nacechowaną siłą magiczną, gdyż była ona dostępna nielicznym. Sądzono wówczas i nie bez podstaw, że określone znaki napisane w określonym porządku posiadają ukrytą moc.

Obecnie talizmany służą do przyciągnięcia określonych rzeczy lub stanów psychicznych. Są wykorzystywane do pozyskania pieniędzy, zapewnienia sukcesów w określonej dziedzinie życia, wzmocnienia zdrowia, przywołania miłości. Chronią przed złem, negatywnymi energiami, nieszczęściem, chorobą, zdradą i stratą.


Zawartość:

Przy sporządzaniu talizmanów należy kierować się następującymi zasadami:

1. Zaczynamy od dobrania przedmiotu, z którego zrobimy talizman. Rodzaj materiału zależny jest głównie od celu, w jakim sporządzamy talizman.

2. Przed przystąpieniem do pracy należy materiał wybrany na talizman oczyścić z wszelkich ewentualnych negatywnych wpływów i energii nieznanego pochodzenia. W tym celu można wykorzystać dowolny rytuał oczyszczający zamieszczony w tek książce.

3. Należy również wybrać odpowiedni dzień zgodny z odpowiednikiem planetarnym, fazę Księżyca i porę doby.

4. Nie wolno zapomnieć o naładowaniu talizmanu odpowiednią energią (zainicjowaniu). Jest to podstawa magicznego działania talizmanu.

5. Duża rolę na talizmanach odgrywają znaki i symbole, wzmacniają one siłę jego oddziaływania.

6. Jeśli talizman sporządzano w konkretnym celu, po jego osiągnięciu należy go zniszczyć w dowolny sposób, a przynajmniej rozładować z pozostałości energetycznych.

Tak jak wszystko w magii naturalnej, również i talizmany są przyporządkowane żywiołom. I tak amulet w kształcie trójkąta należy do żywiołu ognia, w kształcie koła do wody, w kształcie prostokąta do powietrza, zaś kwadrat należy do żywiołu ziemi.

Przy sporządzaniu talizmanów należy pamiętać o ich zgodności z planetą opiekuńczą osoby, która będzie z nich korzystać i z jej znakiem Zodiaku. Nie bez znaczenia są też używane kolory i metale, powinny one harmonizować z aspektami astrologicznymi:

Znak Zodiaku

Czas trwania

Metal

Planeta opiekuńcza

Kolor
Baran

20.03-21.04*

żelazo

Mars

czerwony
Byk

20.04-22.05

miedź

Wenus

różowy
Bliźnięta

21.05-23.06

nikiel

Merkury

żółty
Rak

21.06-23.07

srebro

Księżyc

srebrny
Lew

21.07-23.08

złoto

Słońce

złoty
Panna

21.08-23.09

magnez

Merkury

brązowy
Waga

21.09-23.10

chrom

Wenus

niebieski
Skorpion

21.10-23.11

tytan

Mars (Pluton)

indygo
Strzelec

21.11-23.12

platyna

Jowisz

pomarańczowy
Koziorożec

21.12-21.01

ołów

Saturn

szary
Wodnik

20.01-21.02

glin

Saturn (Uran)

fiolet
Ryby

19.02-21.03

cynk

Jowisz (Neptun)

zieleń


* W przypadku dni granicznych, należy sprawdzić w efemerydach, kiedy w danym roku Słońce weszło do konkretnego znaku Zodiaku.

Po co wykonujemy talizmany?
– dla ochrony dowolnej sfery życia,
– dla oczyszczenia dowolnej sfery życia,
– na poprawę relacji:

* w rodzinie,
* w partnerstwie,
* w małżeństwie,
* w pracy,
* w przyjaźni,
* z urzędnikami i innymi wysoko postawionymi osobami,

– na poprawę sytuacji materialnej:

* na znalezienie dobrej pracy,
* na podwyżkę,
* na przyciągnięcie pieniędzy,
* na odzyskanie długu,

– na miłość,
– na zdrowie,
– na sukces.

Na czym robimy talizmany

Nośniki mogą być różne, ważne, żeby były naturalne. Im trwalszy nośnik, tym dłużej działa talizman:
– wizualizacja w powietrzu – 2-3 godz.,
– zaparowana szyba – 10-12 godz.,
– ludzkie ciało – 1 tydzień,
– papier – 1-2 miesiące,
– karton – do pół roku,
– naturalna tkanina – 2-3 lata,
– szkło, lustro – do 7 lat,
– drewno – 20 lat,
– kość – 30 lat,
– metal – bez ograniczeń,
– kamienie – bez ograniczeń

Kiedy najlepiej robić talizmany?
Zasady ogólne:
– mężczyźni na nowiu Księżyca,
– kobiety na pełni Księżyca,

– na nowiu te, które wiążą się z zaczynaniem nowych spraw w dowolnej sferze życia, oczyszczające, zapewniające płodność,

– na rosnącym Księżycu (od nowiu do pełni) – talizmany zapewniające wzrost, rozwój zarówno w sensie duchowym, jak i materialnym, zapewniające powodzenie i sukces, a także pomagające w przełamaniu złej passy,

– na pełni te, które wiążą się z zapewnieniem poprawy sytuacji materialnej, relacji w rodzinie, szczególnie między rodzicami i dziećmi oraz związane z doprowadzaniem zaczętych spraw do końca,

– na malejącym Księżycu (od pełni do nowiu) – związane z ochroną przed wszelkimi negatywnymi wpływami oraz na usunięcie czegoś, np. nałogów, długów, wad charakteru

Zasady związane z tradycją staroskandynawską:

– niedziela, Baldur – talizmany na poprawę relacji w rodzinie oraz na zdrowie,
– poniedziałek, Freia – talizmany miłosne,
– wtorek, Tyr – talizmany ochronne i przyciągające sukcesy,

– środa, Odyn – na wyzdrowienie, naukę, zdobywanie wiedzy i informacji,

– czwartek, Thor – na bogactwo, poprawę sytuacji materialnej, rozwój, zwycięstwo,
– piątek, Frigga – na miłość, płodność, obfitość,

– sobota, Norny – tylko rytuały błagalne, mające na celu odmianę złego losu.

Zasady związane z tradycją słowiańską:

– niedziela, dzień Słońca – rytuały na dostatek, majątek, pieniądze, karierę, mężczyźni na rozwój osobowości,

– poniedziałek, dzień Księżyca – na relacje w rodzinie, harmonię, wzajemne zrozumienie, zachowanie zdrowia, dobre samopoczucie, kobiety na rozwój osobowości,

– wtorek, dzień Marsa – na pracę, aktywność, działanie, zwycięstwo, pokonanie w uczciwej walce wrogów i oponentów,

– środa, dzień Merkurego – na naukę, kontakty, umowy, przyjaźń, życie towarzyskie, rozszerzenie wiedzy,

– czwartek, dzień Jowisza – na kontakty z obcokrajowcami, podróże, wyjazdy, rozwój, wzrost, awans społeczny, prestiż,

– piątek, dzień Wenus – miłość, dobre relacje partnerskie, urodę, inspirację, natchnienie, szczęście w już istniejących związkach;

– sobota, dzień Saturna – poprawę zdrowia, rekonwalescencję, poprawę sytuacji w pracy, odmianę złego losu.
Alla Alicja Chrzanowska


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jolanta11
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: elblągl

PostWysłany: Nie 14:35, 14 Mar 2010    Temat postu: runy

Czy można gdzieś w Elblągu kupić runy? Po jakim czasie runy zaczynają działać ? Pozdrawiam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda
Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 12:48, 08 Kwi 2010    Temat postu:

Nigdy nie przypuszczałam, że zdołam tak zrozumieć runy, nawet obawiałam się ich trochę, ale teraz, po takich wiadomościach i wiedzy ofiarowanej przez Allę, zrozumiałam, że się myliłam. Runy przyniosły mi tyle atrakcji i wiele ciekawego, pracuję z nimi i chcą poznawać coraz więcej, dziękuję za taki kierunek.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmal
AdministratorDołączył: 19 Paź 2009
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 13:13, 01 Cze 2012    Temat postu:

Książka -Odkryj Świat Run

Opis każdej z run składa się z trzech części.:


Pierwsza część - przedstawia ezoteryczne znaczenie run, ich duszę i energię.


Druga część - to psychologia i runy; jest poświęcona numerologicznym obliczeniom i wykorzystana została tutaj numerologia według Futharku klasycznego. W tej część zaprezentowane są niektóre metody obliczeń, które pomagają określić typy ludzkiego charakteru i temperamentu. Runy przedstawione są w dwóch pozycjach : prostej w otoczeniu pozytywnych run i prostej w otoczeniu negatywnych run.


Trzecia część - poświęcona została prognostyce. Runy zawsze były pomocne w uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące ludzi pytania związane z podjęciem trafnej decyzji i z możliwością dokonania prawidłowego wyboru. W tej książce są opisane cztery możliwe pozycje run: pozycja prosta, odwrócona, leżąca w prawo i leżąca w lewo. Starożytni Skandynawowie używali run, których symbole były wyryte na kamieniach lub kawałkach drzewa i dlatego runa mogła zająć jakąkolwiek pozycję. Książka odpowiada na wiele pytań i czytelnik dzięki niej może przenieść się do świata skandynawskich run Starszego Furharku.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ezoszkola.fora.pl Strona Główna -> szkola Krzeczot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin